W Sandomierzu jest drogo, spada też zainteresowanie. Są jednak nowe pomysły na rozwój turystyki

Podziel się:
Oceń:
19.02.2020, 20:09

Ostatnie raporty dotyczące minionego sezonu turystycznego w Sandomierzu były bardzo niepokojące. Ich efektem jest dzisiejsze spotkanie w ratuszu na którym przedstawiciele branży noclegowej, gastronomicznej oraz wszyscy turystyczną przyszłością Sandomierza zainteresowani wymieniali się swoimi pomysłami na poprawę tej sytuacji.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
turysta
turysta 23.02.2020, 01:09
Włodarze miasta powinni zwrócić uwagę na to, że na mniejszej ilości kierowanych grup wycieczkowych na Bramę i Trasę komuś bardzo zależy. Bardziej zainteresowani są kierowaniem grup nad Wisłę a niżeli do obiektów miasta. Z tęsknoty za "kurą znoszące złote jajka" to jest po prostu celowe zamierzone działanie.