"Obnażymy kłamstwa Trzaskowskiego, tak jak Ojciec Mateusz". Premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu krytykował i słownie atakował kontrkandydata Andrzeja Dudy

Podziel się:
Oceń:
09.07.2020, 15:42

Obnażajmy kłamstwa Rafała Trzaskowskiego niczym słynny detektyw z tego miasta, idźmy do wyborów i oddajmy głos na Andrzeja Dudę – tak można podsumować dzisiejszą krótką, ale pełną emocji wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w Sandomierzu. Pełną emocji, ponieważ oprócz krytyki dotyczącej działalności Rafała Trzaskowskiego i nakłaniania do oddania głosu na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę zgromadzeni w sercu Królewskiego Miasta nie usłyszeli ani słowa związanego z Sandomierzem i regionem.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.