Program "Czyste Powietrze" i 10 000 zrealizowanych wniosków

Podziel się:
Oceń:
13.10.2020, 19:00

Od dwóch lat Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach na terenie całego województwa świętokrzyskiego realizuje ogólnopolski program „Czyste Powietrze”, którego celem jest wsparcie finansowe przeznaczone na wymianę źródeł ciepła. Dziś w siedzibie WFOŚ odbyło się uroczyste podpisanie umowy z Zuzanną Suligą, która została 10 000 beneficjentem tego ciekawego programu.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Artur
Artur 14.10.2020, 15:48
10 tyś to bardzo dużo! Ile mniej kopciuchów w naszej okolicy? Super! Gratulacje dla wszystkich, którym się udało i którzy włączyli myślenie i dołączyli do grona dbających o nasze powietrze. Sam wymieniłem kopciucha na ekologiczny kocioł EEI PELLETS od Kostrzewy dzięki dotacji z "czystego powietrza" polecam wszystkim!