Transmisja Mszy Świętej na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Ośrodku Caritas "Radość Życia" - Zapis transmisji na żywo

  • 26.06.2020, 15:40
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ - Kościół Świętego Ducha w Sandomierzu - Zapis…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś w Kościele Świętego Ducha w Sandomierzu odbyła się uroczysta msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020. W liturgii licznie wzięli udział podopieczni Ośrodka „Radość Życia” prowadzonego przez Caritas Diecezji Sandomierskiej.

Mszę świętą poprowadził ks. Bogusław Pitucha, dyrektor sandomierskiego Caritasu. 


Przypomnijmy, że prowadzony przez Caritas Diecezji Sandomierskiej Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny „Radość Życia” dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sandomierzu istnieje od 1999 roku i jest jedną z największych w regionie placówek zajmująca się edukacją osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim. W Ośrodku są prowadzone zajęcia edukacyjne, rehabilitacyjne i rewalidacyjne. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe