Mali studenci zakończyli pierwszy rok akademicki

  • 29.06.2020, 16:45
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Mali studenci zakończyli pierwszy rok akademicki
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mali studenci z Muzealnego Uniwersytetu Dziecięcego w Sandomierzu zakończyli pierwszy rok akademicki. W przyszłym roku będzie kontynuacja wspólnego projektu Muzeum Okręgowego i sandomierskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W sumie pierwszy rok akademicki zakończyło pięćdziesięcioro studentów.

Wspólna działalność sandomierskiego Muzeum Okręgowego i filii UJK okazała się świetnym pomysłem. Jak przyznał dr Dominik Kacper Płaza eksperyment się udał, dlatego trzeba go kontynuować i nieco rozbudować ofertę.


Tegoroczne działania były bardzo intensywne, a zdobyte przez nie doświadczenia z pewnością zostaną wykorzystane w niedalekiej przyszłości.


Jak przyznała dr Małgorzata Makowska – Brzychczyk takiej aktywności i dojrzałości wśród małych studentów mogą pozazdrościć dorośli studenci. 


Dr Małgorzata Makowska – Brzychczyk, dziekan sandomierskiej filii UJK, również zapowiada w przyszłym roku akademickim wiele nowości. Jedną z nich będą między innymi częstsze spotkania online. 

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe