Pracownicy Nijman/Zeetank z Sandomierza podjęli wyzwanie dla Zosi! "Zosiu, pompujemy dla Ciebie!"

  • 01.07.2020, 10:02 (aktualizacja 01.07.2020, 10:15)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
#GaszynChallenge - Nijman/Zeetank International Transport w Sandomierzu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Drużyna firmy Nijman Zeetank odpowiedziała na nominację do charytatywnego chellengu dla małej Zosi. Do wykonania serii ćwiczeń w szczytnym celu dyrektora Nijman/Zeetank Michała Słuchockiego nominowali Jerzy Baran, dyrektor operacyjny Pilkington Polska oraz Małgorzata Szuba, dyrektor sandomierskiej „Czwórki”.

Pomoc dla maleńkiej Zosi cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni dociera z każdej strony. Byli urzędnicy, medycy, nauczyciele  i sportowe drużyny. Teraz przyszedł czas na przedsiębiorstwa, które równie chętnie biorą udział w tej  charytatywnej akcji. Tym razem dla Zosi ćwiczyła i zbierała datki spora drużyna z  sandomierskiej firmy Nijman/Zeetank.


Przypomnijmy, że pięciomiesięczna Zosia mieszka w Niszczycach w województwie mazowieckim i choruje na bardzo poważną chorobę, której leczenie jest bardzo kosztowne. Na jej leczenie potrzeba ponad 10 milionów. Stąd akcja #GaszynChallenge, której zasady są dziecinnie proste. Wystarczy wykonać 10 pompek lub przysiadów i wpłacić cegiełkę na rzecz pięciomiesięcznej Zosi, która cierpi na SMA typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne instytucje. 


Teraz zgodnie z nominacją dyrektora Nijman Zeetank Michała Słuchockiego wyzwanie trafia do: prezesa Centrum Medycznego ROKITEK w Sandomierzu – Aleksandra Kłeczka, dyrektora ds. logistyki BP Polska – Bogdana Kucharskiego oraz Pawła Rudnickiego prezesa firmy CRYOGAS w Warszawie. 


Więcej informacji o zbiórce dla malutkiej Zosi znajdziecie na https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia.

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe