"Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że w szpitalu nic się nie dzieje". Dyrektor Marek Kos odpowiada na zarzuty radnych

  • 02.07.2020, 13:44 (aktualizacja 02.07.2020, 13:55)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
Konferencja prasowa dra Marka Kosa - Dyrektora Szpitala w Sandomierzu…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rok 2019 dla Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu był rokiem, w którym udało się zakończyć wielomiesięczny spór zbiorowy, ale również takim, w którym rozpoczęto wiele znaczących działań, które w 2020 już są w realizacji – tak podczas dzisiejszej konferencji prasowej mówił dyrektor sandomierskiej lecznicy, dr Marek Kos.

Zwołana przez dyrektora lecznicy konferencja prasowa była odpowiedzią na zarzuty, które grupa radnych przedstawiła na ostatniej sesji Rady Powiatu. Zarzuty dotyczyły inwestycji w sandomierskim szpitalu, których według radnych jest zbyt mało.  


Na dzisiejszym spotkaniu z mediami dyrektor szpitala dr Marek Kos powiedział o zrealizowanych i rozpoczętych inwestycjach w 2019 roku oraz szczegółowo omówił inwestycje realizowane i zrealizowane w 2020 roku. Jak dodał oprócz inwestycji szpital wchodzi również w liczne programy profilaktyczne, które dodatkowo wzbogacają ofertę lecznicy.


Zapraszamy do obejrzenia całego zapisu konferencji. 

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe