Adam Jarubas postara się o unijne fundusze dla regionu. Europoseł otworzył biuro w Sandomierzu

Adam Jarubas postara się o unijne fundusze dla regionu. Europoseł otworzył…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Europoseł Adam Jarubas już niebawem rozpocznie przyjęcia w swoim sandomierskim biurze, które znajdziemy przy ulicy 11-Listopada 1. Sandomierz to czwarte miasto na terenie województwa świętokrzyskiego, w którym europoseł Adam Jarubas otworzył swoje biuro. Wcześniej były to Kielce, Pińczów i Staszów.

Uroczysta inauguracja działalności w Sandomierzu biura Adama Jarubasa odbyła się w miniony czwartek. Jednak otwarcie biura miało odbyć się znacznie wcześniej.

Jak podkreślił Adam Jarubas priorytetem jest zagwarantowanie funduszy na rolnictwo w ramach wieloletniego budżetu Unii Europejskiej. 

Jak wspomniał podczas otwarcia biura europosła, starosta sandomierski Marcin Piwnik ten budynek będzie miejscem spotkań dla wielu grup zawodowych.

W biurze oprócz eurodeputowanego w wyznaczone dni będzie dyżurował również prawnik oraz poseł Czesław Siekierski.

Adam Jarubas obecnie jest posłem do Parlamentu Europejskiego, wiceprezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego i prezesem zarządu wojewódzkiego PSL. Wcześniej był marszałkiem województwa świętokrzyskiego.

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe