SPR Wisła Sandomierz potrzebuje finansowego wsparcia! Internetowa zbiórka pieniędzy już trwa!

SPR Wisła Sandomierz potrzebuje finansowego wsparcia! Internetowa zbiórka pieniędzy już trwa! Fot. SPR WISŁA SANDOMIERZ

Podziel się:

Oceń:

„Mimo ciężkiej pracy Trenerów i Zawodników udział w rozgrywkach pierwszoligowych stanął pod znakiem zapytania. Nie poddajemy się bez walki i rozgrywamy kolejny bardzo ważny mecz, którego stawką jest zebranie odpowiednich środków finansowych, dzięki którym nasz zespół będzie mógł występować na parkietach pierwszoligowych, a więc w bezpośrednim zapleczu Superligi Mężczyzn Piłki Ręcznej w Polsce” – tak apelują do swoich kibiców i sympatyków piłkarze SPR Wisła Sandomierz, których zachęcają do wpłacenia finansowych cegiełek w ramach trwającej właśnie zbiórki.

Na stronie internetowej zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na rzecz SPR Wisła Sandomierz, która w tym roku po 20 latach awansowała ponownie do pierwszej ligi. Jednak awans ligowy to również duże wyzwanie finansowe. Do końca roku klub na swoje utrzymanie potrzebuje około 100 tysięcy złotych, a miasto Sandomierz, które do tej pory było głównym sponsorem klubu z powodu problemów finansowych nie może dodatkowo wspomóc sandomierskich szczypiornistów. 

Obecnie w rozgrywkach ligowych klub reprezentuję ok. 100 zawodników z aż 6 grup wiekowych: dzieci-chłopcy, młodzik I, młodzik II, junior młodszy, junior, senior. Najbardziej znanym wychowankiem klubu, a także Honorowym Obywatelem Miasta Sandomierza jest Karol Bielecki, wielokrotny Mistrz Polski, reprezentant kraju i Król Strzelców Olimpiady w Rio De Janeiro.

Klub SPR Wisła Sandomierz czeka na nasze wsparcie do 15 sierpnia 2020 roku. Jak do tej pory udało się zebrać nieco ponad 7500 tysiąca złotych.  Więcej na temat akcji na rzecz SPR Wisła Sandomierz znajdziemy na stronie: https://zrzutka.pl/6v578c

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe