Premier Mateusz Morawiecki jutro odwiedzi Sandomierz!

Premier Mateusz Morawiecki jutro odwiedzi Sandomierz! Fot. Kamila Koziol / Shutterstock.com

Podziel się:

Oceń:

W najbliższy czwartek, 9 lipca premier Mateusz Morawiecki odwiedzi 5 miast na terenie województwa świętokrzyskiego. Na planie podróży premiera znalazł się również Sandomierz.

Szef rządu spotka się z samorządowcami i mieszkańcami Skarżyska-Kamieniej, Ostrowca Świętokrzyskiego, Sandomierza i Buska Zdroju. 

Wizytę po regionie Mateusz Morawiecki rozpocznie od Skarżyska-Kamiennej, gdzie odwiedzi zakład Mesko wchodzący w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Premier pojawi się tam około godziny 9:30. Następnie szef rządu pojedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego na spotkanie z samorządowcami, które zaplanowano na godzinę 11. 

Na sandomierskim rynku natomiast Mateusz Morawiecki pojawi się w okolicach godziny 12.00, gdzie będzie rozmawiał z mieszkańcami.  Na trasie objazdu premiera w regionie jest także Busko-Zdrój. W kurorcie o godzinie 14 spotka się z samorządowcami.

Swoją wizytę w województwie świętokrzyskim premier Mateusz Morawiecki zakończy w Jędrzejowie, gdzie o  15:30 przed gmachem Centrum Kultury zaplanowano wystąpienie szefa rządu.
 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe