"Obnażymy kłamstwa Trzaskowskiego, tak jak Ojciec Mateusz". Premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu krytykował i słownie atakował kontrkandydata Andrzeja Dudy

Premier Mateusz Morawiecki w Sandomierzu - 09.07.2020
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Obnażajmy kłamstwa Rafała Trzaskowskiego niczym słynny detektyw z tego miasta, idźmy do wyborów i oddajmy głos na Andrzeja Dudę – tak można podsumować dzisiejszą krótką, ale pełną emocji wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w Sandomierzu. Pełną emocji, ponieważ oprócz krytyki dotyczącej działalności Rafała Trzaskowskiego i nakłaniania do oddania głosu na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę zgromadzeni w sercu Królewskiego Miasta nie usłyszeli ani słowa związanego z Sandomierzem i regionem.

Szef rządu pojawił się na sandomierskiej starówce tuż po godzinie 12.00. Wszystkich zgromadzonych i samego bohatera dzisiejszego spotkania przywitał poseł Marek Kwitek, który w kilku słowach wstępu oznajmił, że Ziemia Sandomierska zagłosuje na Andrzeja Dudę, ponieważ innej opcji nie ma.

Premier Mateusz Morawiecki przez cały czas swojego przemówienia zarzucał Rafałowi Trzaskowskiemu kłamstwa i obłudę. Jak powiedział premier Polacy teraz stoją przed kluczowym wyborem, który może być tylko jeden. Podkreślił, że Andrzej Duda ma plan na kolejnych pięć lat i w przeciwieństwie do Rafała Trzaskowskiego interesuje się małymi miastami, wsiami i zwykłymi ludźmi.

Widzowie oglądający przygotowaną przez nas relację na żywo z wyborczego spotkania zauważyli w komentarzach natomiast, że w przemówieniu premier ani razu nie odniósł się do sytuacji mieszkańców Sandomierza oraz regionu.

Po wystąpieniu premier Morawiecki w asyście swoich służb przeszedł się ulicami Sandomierza. Podczas krótkiego spaceru był czas na zdjęcia i indywidualne rozmowy.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji ze spotkania.

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JUREK
JUREK 14.07.2020, 10:01
''Podkreślił, że Andrzej Duda ma plan na kolejnych pięć lat i w przeciwieństwie do Rafała Trzaskowskiego interesuje się małymi miastami, wsiami i zwykłymi ludźmi.''
A to już większymi się nie interesuje ? Parodia. W mieście dziadek na życie nie ma, bo z tej całej emerytury ledwo co na czynsz ma. A gdzie w tym wszystkim młodzież ? MŁODZIEŻ = TANIA SIŁA ROBOCZA
jarek
jarek 09.07.2020, 17:54
Obnażać czy wymyślać i powielać? wstyd Pinokio wstyd

Pozostałe