Całkowity zakaz odwiedzin w sandomierskim szpitalu!

Całkowity zakaz odwiedzin w sandomierskim szpitalu! Fot. Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

W Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu wprowadzono całkowity zakaz odwiedzin pacjentów. Taką decyzję dyrekcja sandomierskiej lecznicy tłumaczy obecną sytuacją epidemiologiczną w regionie oraz wzmożoną zachorowalnością na infekcje wirusowe.
Zakaz odwiedzin wprowadzony został w szpitalu w Sandomierzu w miniony wtorek i będzie obowiązywać bezterminowo.
 
Przypomnijmy, że wczoraj Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sandomierzu wydał specjalny komunikat skierowany do osób, które w lipcu (01.07.2020 r. – 13.07.2020 r.) brały udział w nabożeństwach w kościele parafialnym pw. pw. Matki Bożej Królowej Polski w Sandomierzu przy ul. Lwowskiej 12a.
 
Komunikat sandomierskiego sanepidu został wystosowany po tym, jak u jednego z księży tej parafii potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z zaistniałą sytuacją PPIS w Sandomierzu prosi o obserwowanie swojego stanu zdrowia. Natomiast w przypadku pojawienia się niepokojących objawów chorobowych, zwłaszcza takich jak gorączka, kaszel bądź duszności należy skonsultować się z lekarzem.
 
Numery telefonów: w godzinach 7.30 - 15.00 - 158322263, 158322322
oraz telefony komórkowe 606 825 157 i 730 825 157.
Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe