MUKS WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ zaprasza w swoje szeregi!

MUKS WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ zaprasza w swoje szeregi! Fot. Plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

MUKS WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ utworzyła nową grupę do której zaprasza młodych piłkarzy z rocznika 2014 jak również nieco młodszych. W drużynie piłkarskiej mile widziani są nie tylko chłopcy. Zaproszenie do drużyny kierowane jest również do dziewczyn.
- Chcemy wprowadzić jakość, intensywność, selekcję a przede wszystkim hasło „Łączy Nas Piłka” do nowo powstałej grupy. Cały program oparty będzie o Narodowy Model Gry oraz o program szkolenia Akademii Młodych Orłów, który stanowi podstawę do szkolenia młodzieży – wyjaśnia trener piłkarski Dariusz Ogrodnik.
 
Żeby się dostać do grupy, trzeba jedynie wypełnić przygotowany formularz zgłoszeniowy oraz przyjść na trening początkowy w jeden z podanych poniżej terminów:
- 1 Sierpnia 18 00 – Orlik MOSiR przy ul. Baczyńskiego
- 5 Sierpnia 18 00 – Orlik MOSiR przy ul. Baczyńskiego
- 8 Sierpnia 18 00 – Orlik MOSiR przy ul. Baczyńskiego
 
Informację szczegółowe otrzymamy dzwoniąc pod numer 889 200 555 !
Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe