Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Inwestycje w mieście w pandemii koronawirusa

Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza: Inwestycje w mieście w pandemii…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[ZOBACZ ZAPIS KONFERENCJI]

Od kilku tygodni nie odnotowujemy tak dużych strat jak w kwietniu. Sytuacja budżetowa staje się powoli stabilna. Chcemy jeszcze w tym roku wykonać kilka ważnych inwestycji – powiedział na dzisiejszej burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec. Jednak temat planowanych i realizowanych inwestycji to nie jedyne kwestie poruszone na dzisiejszym spotkaniu z dziennikarzami. Burmistrz poinformował również o bieżących sprawach dotyczących dezynfekcji, odkomarzania oraz sytuacji związanej z potwierdzonymi w ostatnim czasie zakażeń koronawirusem w mieście. 


Głównym tematem konferencji prasowej była kwestia planowana rewitalizacja parku miejskiego w Sandomierzu. Prace w parku będą obejmować remont alejek i ich nawierzchni, oraz między innymi podcięcie drzew, tak żeby w bezpieczny sposób wysiedlić z tego miejsca ptaki. Jak poinformował burmistrz prace w parku miejskim rozpoczną się jeszcze w tym roku, po rozstrzygnięciu przetargu.


Burmistrz, Marcin Marzec na konferencji ustosunkował się również do ostatniej informacji na temat zmiany na stanowisku jego zastępcy po tym jak Paweł Niedźwiedź otrzymał mandat radnego w Radzie Powiatu Sandomierskiego. Jak wspomniał po odejściu obecnego zastępcy rozważa opcję, w której nie będzie powoływał kolejnej osoby na to stanowisko. 
Zapraszamy do zapoznania się z całym zapisem konferencji prasowej. 

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe