Serialowe poruszenie w Sandomierzu! Aktorzy serialu „Ojciec Mateusz” wrócili na plan zdjęciowy. Towarzyszy im tłum obserwatorów

  • 23.07.2020, 16:02 (aktualizacja 23.07.2020, 16:12)
  • STV | Telewizja Sandomierz
Serialowe poruszenie w Sandomierzu! Aktorzy serialu „Ojciec Mateusz” wrócili na plan zdjęciowy. Towarzyszy im tłum obserwatorów

Podziel się:

Oceń:

Czwartek był kolejnym dniem pobytu ekipy filmowej serialu „Ojciec Mateusz” w Sandomierzu. Jednak sandomierska starówka to nie jedyne miejsce, które w trakcie nagrywania nowych odcinków serialu odwiedzili filmowcy. Ujęcia do nowych odcinków „Ojca Mateusza” kręcone były tym razem również w Sulisławicach, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej.
Serialowa ekipa wróciła do Sandomierza po ponad półrocznej przerwie. Dziś był czwarty dzień planu zdjęciowego podczas którego aktorzy, statyści i filmowcy spędzili czas na sandomierskiej starówce. Dzisiejsze sceny kręcone były nie tylko na starówce. Aktorów mogliśmy zobaczyć także w różnych zakątkach rynku oraz pobliskich uliczkach.
 
Oprócz znanych aktorów na Rynku Starego Miasta mogliśmy zobaczyć tłum turystów, który bacznie przyglądał się pracy filmowców. Turyści, który przebywają obecnie w Sandomierzu wykorzystują każdą okazję do sfotografowania swoich serialowych ulubieńców.
 
Ekipa „Ojca Mateusza” w Sandomierzu będzie gościć do najbliższej niedzieli. W piątek nowe wątki kręcone będą w okolicy Zamku Królewskiego.
STV | Telewizja Sandomierz

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe