Konferencja prasowa burmistrza Marcina Marca ws. pracownika urzędu zakażonego koronawirusem. Zobacz zapis wideokonferencji

Konferencja prasowa Burmistrza Sandomierza ws. pracownika urzędu zakażonego…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zakażenie koronawirusem potwierdzono w sandomierskim Urzędzie Miejskim. Jak poinformował burmistrz Marcin Marzec zakażona jest pracownica wydziału finansowego. Obowiązkową kwarantanną natomiast objęci zostali pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażoną kobietą.

- W piątek jedna z pracownic urzędu poczuła się gorzej i ze względu na to poszła do domu. Niestety wynik testu na obecność zakażenia koronawirusem okazał się pozytywny. To pierwszy przypadek zakażenia w urzędzie, dlatego reagujemy na bieżąco. Kwarantanną objęto trzech pracowników tego wydziału. Dodatkowo przebadani zostaną pracownicy sandomierskiego magistratu, jednak to sanepid zdecyduje ile osób – poinformował burmistrz Marcin Marzec.


W związku z zaistniałą sytuacją dwa budynki Urzędu Miejskiego w Sandomierzu zostały dokładnie zdezynfekowane a magistrat dla petentów został ponownie zamknięty. 


Na terenie Sandomierza to kolejny przypadek zakażenia koronawirusem. Poprzednie potwierdzone zakażenia dotyczyły dwóch kapłanów z prawej części Sandomierza oraz parafian.  Na jesień władze miasta planują podjąć dodatkowe akcje profilaktyczne w Sandomierzu. Seniorzy zostaną poddani darmowym szczepieniom na grypę.

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe