Drugie zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u pracowników Urzędu Miejskiego w Sandomierzu!

Drugie zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u pracowników Urzędu Miejskiego w Sandomierzu!

Podziel się:

Oceń:

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnej osoby pracującej w Urzędzie Miejskim w Sandomierzu. Pozytywny wynik na obecność zakażenia otrzymała druga pracownica wydziału finansowego sandomierskiego magistratu.
Jak poinformował Michał Mendak, rzecznik prasowy burmistrza Sandomierza, zakażona pracownica podobnie jak pozostali pracownicy tego wydziału odbywała obowiązkową kwarantannę.
 
Wczoraj informowaliśmy na naszym portalu o pierwszym zakażeniu, które zostało potwierdzone u pracownicy Urzędu Miejskiego w Sandomierzu. Burmistrz, Marcin Marzec na konferencji prasowej powiedział, że w związku z taką sytuacją urząd musiał zostać dokładnie zdezynfekowany i zamknięty dla petentów. Jednak jak zapewniał interesanci mogą załatwiać swoje sprawy urzędowe podobnie jak w pierwszym etapie epidemii dzwoniąc lub donosząc dokumenty do specjalnego namiotu.
 
Obecnie trwają rozmowy z dyrektorem szpitala w Sandomierzu na temat możliwości przebadania wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego. Jednak na ten moment nie są znane dokładne szczegóły.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe