Pracownica sandomierskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zakażona koronawirusem!

  • 03.08.2020, 12:17
  • STV | Telewizja Sandomierz
Pracownica sandomierskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zakażona koronawirusem!

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformował dziś rzecznik prasowy burmistrza, Michał Mendak potwierdzono kolejne zakażenie koronawirusem wśród przebadanych pracowników Urzędu Miejskiego i jego jednostek podległych. Tym razem pozytywny wynik na obecność koronawirusa otrzymała pracownica sandomierskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
W związku z tą sytuacją jutro sześcioro pracowników tej instytucji przejdzie testy na obecność tego patogenu.
 
Obecnie interesanci, którzy chcą załatwić swoje sprawy Ośrodku Pomocy Społecznej w Sandomierzu przyjmowani są w holu budynku w specjalnie wyznaczonym miejscu, jednak preferowany jest kontakt z pracownikami instytucji w formie korespondencji elektronicznej pod adresem [email protected] oraz telefonicznej:
 
OPS ul. Słowackiego 17a -15 832 05 93
OPS ul. Żydowska 6c - 15 832 31 60
 
W ciągu ostatniej doby potwierdzono aż 575 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w całym kraju, natomiast 8 z nich dotyczy województwa świętokrzyskiego.
STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe