Koprzywnica zaprasza najmłodszych na bezpłatny cykl filmów animowanych 

  • 03.08.2020, 14:18
  • STV | Telewizja Sandomierz
Koprzywnica zaprasza najmłodszych na bezpłatny cykl filmów animowanych  Fot. Plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Wakacje z duńską bajką - pod takim hasłem pracownicy Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Koprzywnicy zapraszają najmłodszych do udziału w bezpłatnych seansach bajkowych. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższy wtorek, 4 sierpnia o godzinie 11. Udział w filmowym wydarzeniu jest bezpłatny.

Cykl animowanych bajek z kina duńskiego zapoczątkuje tytuł" Tygrysy i tatuaże".  Projekcje zaplanowano na każdy wtorek sierpnia, a odbywać się będą w przygotowanej do tego celu sali. W wydarzeniu może wziąć udział 30 uczestników.

Organizatorzy przypominają o zabraniu na seans maseczek ochronnych. Projekcje odbywają się dzięki współpracy Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Koprzywnicy z Duńskim Instytutem Kultury.

STV | Telewizja Sandomierz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe