Platforma internetowa "sandomierskie.travel" ma przyciągnąć turystów do Sandomierza. Baza sprzedażowa skupi wokół siebie lokalnych przedsiębiorców

  • 07.08.2020, 18:20
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Konferencja prasowa LOT Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej - na temat platformy…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Lokalna Organizacja Turystyczna „Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej” uruchomiła nową platformę sprzedażową, która ma skupiać w swoich szeregach wszystkich chętnych przedsiębiorców z branży turystycznej.
O zasadach korzystania z platformy o nazwie sansomierskie.travel/pl opowiedziała podczas wczorajszej konferencji prasowej dyrektor biura LOT, Katarzyna Batko.
 
- Wspólnie z firmą Tripsomnia wdrażamy nasz projekt, który ma na celu budowanie marki Sandomierskiego, rozpoznawalnego subregionu w województwie świętokrzyskim, poprzez atrakcyjne oferty. Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą, wiemy, że okres jest gorący w branży ale proszę pamiętać, że na naszej platformie oferty będą przez cały rok - mówiła Katarzyna Batko.
 
W konferencji prasowej oprócz przedstawicieli LOT PZS udział wzięli również starosta sandomierski, Marcin Piwnik oraz sekretarz miasta Sandomierz, Aneta Przyłucka.
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 12.08.2020, 10:52
Piękne miasto dla wszystkich oraz zakochanych 👍

Pozostałe