Balu czeka na pomoc. Połączmy siły dla czworonoga

  • 22.09.2020, 15:43 (aktualizacja 23.09.2020, 16:07)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
Balu czeka na pomoc. Połączmy siły dla czworonoga
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Chociaż los nie był dla niego łaskawy i spotkało go wiele złego, to jednak z całych sił stara się ponownie zaufać ludziom. Nie ma w nim grama agresji. Jest w większości wesołym czworonogiem lubiącym zabawę i ruch na świeżym powietrzu, chociaż czasem nie ma na spacer już siły – tak w kilku zdaniach można opisać BALU, który od lipca jest podopiecznym sandomierskiego Przytuliska na Wiśniowej.

Balu jest kilkuletnim mieszańcem owczarka niemieckiego z husky, który w dramatycznym stanie z jednej z sandomierskich ulic trafił dwa miesiące temu do schroniska i stał się jednym z 38 przytulnych. 


Pierwsze dni w schronisku były dla Balu bardzo ciężkie i bolesne. Czworonożny schorowany podopieczny borył się m.in. z poważną anemią, tęgoryjcem i inwazją pcheł. Jak przyznaje kierownik schroniska stan Balu z dnia na dzień się poprawia, jednak kosztowna diagnostyka schorowanego czworonoga nadal trwa. 


Odpowiednie leczenie, dieta i dalsza diagnostyka Balu sporo kosztują. Niestety jak przyznaje przed naszą kamerą Iwona Ciamaga obecnie schroniska nie stać, aby samodzielnie pokryć wszystkie koszty. Dlatego właśnie w ramach akcji Karmimy Psiaki uruchomiona została specjalna zbiórka pieniędzy. Oprócz finansowych datków potrzebna jest również dobra jakościowo karma.


Bohatera naszego reportażu można wesprzeć robiąc przelew z dowolną kwotą na numer konta podany poniżej z dopiskiem BALU.  
Numer konta: 61 1160 2202 0000 0002 3169 0317 Tytuł przelewu: Balu Dane odbiorcy: Fundacja Sarigato ul. Vetulaniego 14/2

 

Dodatkowo - Balu można objąć wirtualną adopcją: https://www.karmimypsiaki.pl/wirtualne-adopcje/16. Wirtualna adopcja polega na comiesięcznych, deklarowanych wpłatach określonej sumy pieniędzy, które będą przeznaczane na bieżące potrzeby psiaka. 

Oprócz Balu na nasze wsparcie czekają również pozostałe czworonogi, które oprócz ludzkiej życzliwości w schronisku potrzebują dobrej karmy i ciepłych legowisk. Dobrowolną cegiełkę finansową możemy na ten cel przekazać  bezpośrednio na sandomierskie schronisko. 

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe