Powiatowy Dzień Nauczyciela z nagrodami i awansami

  • 13.10.2020, 17:39 (aktualizacja 13.10.2020, 17:57)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Powiatowy Dzień Nauczyciela z nagrodami i awansami Fot. Starostwo Powiatowe w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

W przeddzień święta wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w sandomierskim starostwie odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej, który przez pandemie koronawirusa obchodzony był znacznie skromniej niż w poprzednich latach. Tym razem w sali konferencyjnej urzędu spotkali się nauczyciele wyróżnieni za pracę w minionym roku NAGRODĄ STAROSTY SANDOMIERSKIEGO oraz ci, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

- W bieżącym roku z powodu eskalacji pandemii COVID-19 uroczystości związane z Powiatowym Dniem Edukacji Narodowej odbyły się w bardzo skromnym zakresie. Wszystkim Nauczycielom życzymy zdrowia oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym – komentuje starosta sandomierski Marcin Piwnik

Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która utworzona została przez Sejm z inicjatywy króla Stanisław Augusta Poniatowskiego 14 X 1773 roku, a potocznie nazywanym Dniem Nauczyciela. 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe