Koronawirus w Collegium Gostomianum. Zakażony jest uczeń

  • 13.10.2020, 18:17 (aktualizacja 13.10.2020, 19:14)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Koronawirus w Collegium Gostomianum. Zakażony jest uczeń

Podziel się:

Oceń:

W Collegium Gostomianum w Sandomierzu potwierdzono zakażenie koronawirusem u jednego z uczniów. Decyzją dyrekcji placówki, dwie klasy maturalne przeszły na nauczanie zdalne.


O sytuacji poinformował na swoim profilu społecznościowym starosta sandomierski Marcin Piwnik.

- Szanowni Państwo! Informujemy, że w godzinach wieczornych dnia wczorajszego uzyskaliśmy dodatni wynik testu na obecność koronawirusa u ucznia Collegium Gostomianum w Sandomierzu. Jest to wynik wcześniejszego badania rodzica ucznia, który również jest zakażony. Aktualnie przez Dyrekcję Szkoły oraz Stację Sanepidu w Sandomierzu są podejmowane niezbędne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom oraz pedagogom. Dwie klasy maturalne szkoły będą przez najbliższe dni odbywały naukę zdalną. Pedagodzy, którzy mieli kontakt z zakażonym uczniem również są objęci odizolowaniem.
Dużo zdrowia dla Was wszystkich życzymy - napisał starosta Marcin Piwnik.

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe