W czwartek o godzinie 9 radni Sandomierza w trybie zdalnym zdecydują o podwyżce opłat za śmieci

  • 14.10.2020, 17:43 (aktualizacja 14.10.2020, 18:25)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
W czwartek o godzinie 9 radni Sandomierza w trybie zdalnym zdecydują o podwyżce opłat za śmieci archiwum

Podziel się:

Oceń:

Na ostatnim posiedzeniu komisji gospodarki komunalnej radni Sandomierza wypracowali kompromis. Opłaty za wywóz śmieci będą pobierane w systemie mieszanym.

W domach jednorodzinnych opłata wyniesie 21 złotych w przypadku śmieci segregowanych. W blokach zaproponowano powiązanie opłaty z ilością zużytej wody. Ma wynieść 7 zł za metr sześcienny bez względu na liczbę mieszkających osób. Nowe stawki wejdą od stycznia.

Obecnie za wywóz śmieci stawka wynosi 13 zł za pojemnik 120 litrów przy segregowaniu odpadów i 26 złotych za pojemnik 120 litrowy w przypadku odpadów niesegregowanych.

Sesję można oglądać pod linkiem : https://www.youtube.com/channel/UCmdpZ9Brr2E6ruQAb_t3aKQ

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe