Wisła w Sandomierzu przekroczyła stan ostrzegawczy. Trend jest rosnący [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Wisła w Sandomierzu przekroczyła stan ostrzegawczy. Trend jest rosnący [ZOBACZ ZDJĘCIA] Fot. Urząd Miejski w Sandomierzu/Tomasz Chmiel Wisła w czwartek o godzinie 10.00 przekroczyła stan ostrzegawczy

Podziel się:

Oceń:

Nieustanne opady deszczu od kilku dni są powodem podniesienia się poziomu rzek. Poziom Wisły na wodowskazie w Sandomierzu dziś rano pokazał 466 cm, co oznacza, że został przekroczony stan ostrzegawczy o 46 cm.
Jak poinformował Michał Mendak, rzecznik prasowy burmistrza Sandomierza dziś o godzinie 10.00 Wisła na wodowskazie wynosiła 466 cm, a trend jest wciąż rosnący.
 
- Stan ostrzegawczy został przekroczony o 46 centrymetrów. Woda miejscami wystąpiła z koryta. Prognozy są jednak optymistyczne, nie ma żadnego zagrożenia. Woda może mieć w granicy 510 centymetrów, wcześniejsze prognozy mówiły o 560 centymetrach – wyjaśnia Michał Mendak.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe