Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie ogranicza obsługę interesantów. Większość spraw urzędowych załatwimy przez telefon lub email!

Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie ogranicza obsługę interesantów. Większość spraw urzędowych załatwimy przez telefon lub email! Fot. Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie ograniczył bezpośrednią obsługę interesantów

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie podobnie jak pozostałe jednostki urzędów gmin wprowadził zmiany w obsłudze interesantów. Większość spraw załatwimy przez telefon lub email.
Ciągły wzrost liczby zakażeń koronawirusem spowodował, że większość urzędów zamknęła się na petentów. Podobnie jest w Urzędzie Miasta i Gminy w Klimontowie, gdzie od 5 października obowiązuje zakaz poruszania się interesantów po budynku urzędu bez wcześniejszego uzgodnienia terminu i godziny wizyty.
 
Jak czytamy na stronie urzędu:
 
„Od 5 października 2020 r. (poniedziałek) w Urzędzie Miasta i Gminy w Klimontowie ze względu na stan epidemii przyjmowanie klientów odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu i godziny wizyty. Prosimy o punktualne przybycie i oczekiwanie przed wejściem do urzędu. Informuję, że w dalszym ciągu nie będzie możliwości poruszania się po urzędzie, w tym celu większość spraw realizowana będzie przy biurku przed wejściem do urzędu. Telefony kontaktowe do urzędu: 158661006, 158661100”
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe