Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu sparaliżowany. Pracownicy na kwarantannie

Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu sparaliżowany. Pracownicy na kwarantannie Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym zawiesił swoją pracę

Podziel się:

Oceń:

Wszyscy pracownicy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Sandomierzu zostali poddani kwarantannie. Taka sytuacja spowodowana jest potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników tego wydziału. Utrudnienia w załatwieniu spraw urzędowych w Wydziale Komunikacji potrwają do końca tygodnia.
Jak poinformował starosta sandomierski, Marcin Piwnik praca Wydziału Komunikacji od dziś zostaje zawieszona. W minioną sobotę, 17 października jeden z pracowników wydziału poddał się testowi na zakażenia koronawirusem. Wynik testu okazał się pozytywny, dlatego została podjęta decyzja o zawieszeniu pracy Wydziału Komunikacji. W najbliższą sobotę pracownicy poddani kwarantannie zostaną przebadani na obecność zakażenia patogenem koronawirusa.
 
- Po uzyskaniu wyników planujemy, aby w poniedziałek Wydział Komunikacji wrócił do normalnej pracy i przyjęć interesantów. Za wszelkie utrudnienia spowodowane tą nagłą sytuacją przepraszamy – dodaje starosta Marcin Piwnik.
 
Obecnie na terenie powiatu sandomierskiego aktywnie zakażonych jest 97 osób.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe