Samborzec bez wójta i jego zastępcy. Wicewójt czeka na wyniki testu na COVID-19

  • 20.10.2020, 16:41 (aktualizacja 20.10.2020, 16:48)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Samborzec bez wójta i jego zastępcy. Wicewójt czeka na wyniki testu na COVID-19 Fot. Urząd Gminy w Samborcu

Podziel się:

Oceń:

Przez kilka dni decyzje w Urzędzie Gminy w Samborcu będzie podejmować skarbnik Anna Grabarczyk. Taka sytuacja potrwa do czasu otrzymania wyników testu na obecność zakażenia koronawirusem, który wykonała w poniedziałek zastępczyni wójta Samborca, Ewa Drzazga. Wójt gminy Witold Surowiec natomiast dla bezpieczeństwa pracuje z domu. W najbliższą środę, 21 października podda się odpowiednim testom, które miałyby potwierdzić ewentualne zakażenie koronawirusem.
Jak wyjaśnia Witold Surowiec jego zastępczyni straciła smak i węch, dlatego w miniony poniedziałek poddała się odpowiednim testom w kierunku koronawirusa.
 
Obecnie osobą decyzyjną w Urzędzie Gminy w Samborcu jest skarbnik Anna Grzegorczyk, która do czasu wyjaśnienia sprawy będzie reprezentować urząd. W urzędzie od kilku tygodni działa strefa przyjęć petenta, która zlokalizowana jest na parterze budynku Urzędu Gminy w Samborcu.

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe