Izba przyjęć planowych sandomierskiego szpitala w nowym miejscu. Wyremontują drogę dojazdową

Izba przyjęć planowych sandomierskiego szpitala w nowym miejscu. Wyremontują drogę dojazdową Fot. Michał Leszczyński Droga prowadząca do stacji dializ i nowej izby przyjęć planowych zostanie wyremontowana.

Podziel się:

Oceń:

Obok stacji dializ przy sandomierskim szpitalu, w oddzielnym wejściu powstanie izbę przyjęć planowych. Władze powiatu chcą przekazać sandomierskiej lecznicy sto tysięcy złotych na remont drogi prowadzącej do tego miejsca.

W związku z utworzeniem nowej izby przyjęć, dyrekcja szpitala uważa, że ruch pacjentów znacznie się zwiększy. - Na najbliższej sesji Rady Powiatu jedną z podejmowanych decyzji będzie, na wniosek Zarządu Powiatu, przekazanie pieniędzy w kwocie stu tysięcy złotych na rzecz naszego szpital - mówi Marcin Piwnik, starosta sandomierski.

W stacji, jak zauważa starosta, dializowanych jest blisko stu ciężko chorych pacjentów. - Dyrekcja szpitala w najbliższych dniach planuje, obok stacji dializ, w oddzielnym wejściu utworzyć izbę przyjęć planowych - informuje starosta. Powodem są względy bezpieczeństwa związane z ryzykiem zakażenia koronawirusem. - Wierzę, że w ciągu najbliższych tygodni, droga i parkingi wreszcie zyskają piękny wygląd. Zostaną wykonane z kostki brukowej - zauważa Marcin Piwnik.

Obecnie izba przyjęć planowych znajduje się na tym samym poziomie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Michał Leszczyński | [email protected]

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe