PROGRAM.STUDIO: Agnieszka Dyl-Chmiel, właścicielka salonu kosmetycznego w Sandomierzu: Walczyłam nie tylko z koronawirusem. Hejt na moją osobę stał się nie do zniesienia

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Agnieszka Dyl - Chmiel, właścicielka salonu kosmetycznego La'Madame w Sandomierzu opowiedziała, że oprócz walki z wirusem, którym zaraziła się na przełomie lipca i sierpnia, musiała stoczyć walkę z falą hejtu.

- Kiedy rozeszła się wiadomość, że mam wirusa, powstało na mój temat wiele plotek - mówi. - O części w ogóle nie wiedziałam, niektóre komentarze z Internetu podsyłali mi znajomi. Oliwy do ognia dolał news, który ukazał się w jednym z portali dziennika regionalnego. Choć w tekście nie było mowy o kogo chodzi, to przecież każdy wiedział - dodaje.

Agnieszka Dyl - Chmiel powiedziała też, że rynek usług kosmetycznych zaczyna się kurczyć. Jej zdaniem, z racji koronawirusa, usługa zrobienia ładnych paznokci czy zabiegu upiększającego twarz nie jest już usługą pierwszej potrzeby. - Kobiety mają inne priorytety niż ich wygląd. Poza tym, po zakazaniu organizacji wesel, czy lock downem w branży rozrywkowej, zapotrzebowanie na te usługi zmniejszyło się.

Na szczęście zakażanie koronawirusem pani Agnieszka i jej pracownica, przeszły bardzo łagodnie.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe