Burmistrz Zawichostu zakażona koronawirusem? Katarzyna Kondziołka czeka na wynik testu na COVID-19

  • 23.10.2020, 15:01 (aktualizacja 23.10.2020, 15:14)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
Burmistrz Zawichostu zakażona koronawirusem? Katarzyna Kondziołka czeka na wynik testu na COVID-19 Fot. archiwum Burmistrz Miasta i Gminy Zawichost Katarzyna Kondziołka.

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformowała na swoim profilu społecznościowym, burmistrz Zawichostu Katarzyna Kondziołka podejrzewa u siebie zakażenie koronawirusem. Podejrzewa, ponieważ jak wyjaśnia nadal czeka na wynik testu.

Jednak pomimo braku wyników testu burmistrz Zawichostu nie ma wątpliwości co do jego wyniku. Jak pisze „Stuprocentowej pewności jeszcze nie mam, bo nadal czekam na wynik testu, ale mam na tyle charakterystyczne objawy, że raczej nie ma szans na to, żeby wynik okazał się negatywny”.


Jak zapewnia burmistrz, Katarzyna Kondziołka najprawdopodobniej zaraziła się w pracy. Burmistrz dodaje również, że praca urzędu nie jest zagrożona, ponieważ od czasu kiedy zaczęła mieć pewne podejrzenia co do swojego stanu zdrowia zdecydowała się na pracę zdalną. 


- Zaraziłam się najprawdopodobniej w pracy. W momencie, w którym zaczęłam mieć podejrzenia odnośnie swojego stanu zdrowia zdecydowałam się na kwarantannę domową i pracę zdalną, tak więc nie miałam kontaktu z mieszkańcami i pracownikami urzędu – czytamy w komunikacie Katarzyny Kondziołki. 


Jeżeli wynik testu okaże się pozytywny burmistrz Zawichostu będzie pełnić swoje urzędowe obowiązki z domu. 


O rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe