Nie będzie uroczystego nadania imienia mostowi w Sandomierzu. Z powodu rządowych ograniczeń odwołano uroczystości

Nie będzie uroczystego nadania imienia mostowi w Sandomierzu. Z powodu rządowych ograniczeń odwołano uroczystości Fot. Telewizja Sandomierz Mosty w Sandomierzu.

Podziel się:

Oceń:

Niedzielne uroczystości związane z nadaniem imienia mostu na Wiśle nazwy błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki w Sandomierzu zostały częściowo odwołane.

Jak poinformował Michał Mendak, rzecznik Burmistrza Sandomierza w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy na terenie całego kraju uroczystości poświęcenia tablicy z nazwą mostu oficjalnie się nie odbędą. Odbędzie się natomiast msza święta planowana na godzinę 12.00 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski przy ulicy Lwowskiej.


Decyzję o częściowym odwołaniu uroczystości podjął burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec. Jak przekazał jego rzecznik burmistrz jako organizator nie byłby w stanie zapanować nad ilością uczestników niedzielnego wydarzenia. 

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe