Zapowiadają kolejny protest w obronie praw kobiet. Marsz wyruszy dziś o 19:00 spod Bramy Opatowskiej

Zapowiadają kolejny protest w obronie praw kobiet. Marsz wyruszy dziś o 19:00 spod Bramy Opatowskiej Fot. Telewizja Sandomierz Wczorajszy marsz przeszedł między innymi przed budynek komendy policji w Sandomierzu.

Podziel się:

Oceń:

Nie milkną echa po wczorajszym marszu w obronie praw kobiet, który spod Bramy Opatowskiej przeszedł między innymi przed budynek kurii, seminarium czy biura poselskiego Posła na Sejm RP Marka Kwitka. Już wczoraj tuż przed zakończeniem marszu protestujący zapowiedzieli kolejny.

Marsz w obronie praw kobiet wyruszy dziś także o 19:00. Rozpocznie się pod Bramą Opatowską, ale dokładna trasa marszu nie jest na ten moment znana. 

Telewizja Sandomierz będzie relacjonować na żywo dzisiejszy marsz na facebookowym profilu - https://www.facebook.com/sandomierztv/

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe