Urząd Miasta w Sandomierzu wprowadził nowy tryb obsługi interesantów. Jaki?

  • 26.10.2020, 15:25 (aktualizacja 26.10.2020, 15:36)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miejski w Sandomierzu powraca do zewnętrznej obsługi interesantów. Jak wyjaśnia burmistrz miasta Marcin Marzec ma to związek z bardzo dynamicznym przyrostem zakażeń koronawirusem na terenie miasta.
Podobnie jak kilka miesięcy temu sprawy urzędowe w sandomierskim magistracie będzie można załatwić bez konieczności wchodzenia do urzędu. Przed urzędem pojawił się ponownie specjalny namiot. Urzędnicy jednak apelują, że w trosce o bezpieczeństwo petentów, aby w miarę możliwości sprawy załatwiać za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie albo za pośrednictwem e-PUAP. Taki tryb pracy urzędu potrwa do odwołania.
 
Natomiast usługi Banku Spółdzielczego będą dostępne dla klientów, którzy będą wpuszczani po uprzedniej weryfikacji temperatury oraz z zachowaniem norm sanitarnych.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe