Koronawirus: 43 nowe zakażenia w powiecie. Nie żyje szósty pacjent szpitala zakażony COVID-19

Koronawirus: 43 nowe zakażenia w powiecie. Nie żyje szósty pacjent szpitala zakażony COVID-19

Podziel się:

Oceń:

Ponad 40 nowych zakażeń koronawirusem zostało potwierdzonych w ciągu ostatniej doby w powiecie sandomierskim. To jak dotąd największy przyrost zakażeń w regionie w ciągu jednej doby. O sytuacji poinformował przed chwilą starosta, Marcin Piwnik.

Starosta poinformował również o śmierci 6 osoby zakażonej koronawirusem. Jak wyjaśnia był to pacjent szpitala posiadający choroby współistniejące. 

Obecnie na terenie powiatu sandomierskiego aktywnie zakażonych jest 293 osoby. 898 osób poddanych jest kwarantannie a 32 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym. Od początku pandemii odnotowano w regionie łącznie 370 zakażeń koronawirusem, 71 ozdrowień i 6 zgonów. 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe