Uratowali kobietę z atakiem epilepsji

  • 30.11.2018, 15:22
  • Katarzyna Kaszluga
Uratowali kobietę  z atakiem epilepsji Fot. Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu Policjanci uratowali młodą kobietę z atakiem epilepsji.

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze sandomierskiej policji podczas patrolu wykazali się spostrzegawczością. W trakcie nocnego patrolu uratowali 23 – letnią kobietę z atakiem epilepsji.

Wszystko rozegrało się około godziny 1 w nocy z czwartku na piątek, kiedy patrolujący stróże prawa z Sandomierza zauważyli na bulwarze nad Wisłą młodą kobietę, która nagle osunęła się na chodnik. Szybko było wiadomo, że nie jest to zwykłe zasłabnięcie. Jak przekazuje policja funkcjonariusze szybko rozpoznali atak epilepsji i udzielili pierwszej i niezbędnej przedmedycznej pomocy oraz wezwali specjalistyczną pomoc medyczną. 

Sprawne działanie mundurowych być może uratowało życie kobiecie, a na pewno uchroniło ją przed obrażeniami, jakich mogła doznać podczas ataku, leżąc bez niczyjej pomocy na betonowym chodniku. Kobieta w związku z panującymi warunkami atmosferycznymi, była również narażona na wychłodzenie organizmu – nadmienia sierż. szt. Paulina Mróz.

 

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe