Wszystkich Świętych: Ulice w Sandomierzu ze zmianą organizacji ruchu. Nie jedź na pamięć!

  • 30.10.2020, 13:07 (aktualizacja 30.10.2020, 13:30)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
Wszystkich Świętych: Ulice w Sandomierzu ze zmianą organizacji ruchu. Nie jedź na pamięć! Fot. Telewizja Sandomierz Zmiana organizacji ruchu nastąpi 30 października i potrwa do 2 listopada.

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformowała sandomierska policja, w związku z najbliższym weekendem i Wszystkich Świętych, w Sandomierzu nastąpi zmiana organizacji ruchu na kilku ulicach miast. Zmiany zostaną wprowadzone już dziś 30 października, a potrwają do 2 listopada.

Na ulicy Lubelskiej w okolicy Cmentarza Komunalnego, na odcinku 300 metrów będzie obowiązywać bezwzględny zakaz zatrzymywania się i postoju. Parkowanie pojazdów będzie możliwe jedynie na parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza. 

źródło: KPP Sandomierz

Ulica Długa będzie jednią jednokierunkową, i będziemy mogli poruszać się nią tylko od skrzyżowania z Lubelską do skrzyżowania z Dobkiekwicza, czyli w stronę szpitala. Dodatkowo przy ulicy Długiej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po jej lewej stronie, od skrzyżowania z ulicą Dobkiewicza do skrzyżowania z ulicą Milberta. 

Ponadto zakaz zatrzymywania się zostanie wprowadzony po obu stronach jezdni na ulicy Dobkiewicza, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Długą do skrzyżowania z ulicą Schinzla. 

W innych miejscowościach mogą wystąpić utrudnienia w rejonach cmentarzy. Przewidywane są na drodze krajowej 79 w Samborcu i Łoniowie oraz na drogach powiatowych w Obrazowie i Świątnikach. Policja przypomina także o zachowaniu ostrożności w okolicach cmentarza przy drodze wojewódzkiej nr 777 w Linowie k. Zawichostu. 
 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe