W Sandomierzu będzie taniej za ogrzewanie

W Sandomierzu będzie taniej za ogrzewanie Fot. Sandomierztv.pl

Podziel się:

Oceń:

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Sandomierzu ma dobre wiadomości dla swoich odbiorców ciepła. Mieszkańcy Sandomierza zapłacą mniej za ogrzewanie. Jak informuje prezes spółki Rafał Binięda opłaty będą niższe nawet o około 2 procent.
Na ostatniej konferencji prasowej burmistrz Marcin Marzec wspomniał, że sandomierski PEC czeka na akceptację swojego wniosku dotyczącego zmniejszenia taryfy przez Urząd Regulacji Cieplnej. Teraz już wiadomo, że spółka wstępną akceptację swojego wniosku otrzymała. To według burmistrza duży powód do radości zwłaszcza, gdy wszystkie opłaty są coraz droższe.
 
- Cieszę się, że udało się do tego doprowadzić w momencie, kiedy drożeje energia elektryczna, kiedy zdrożeją śmieci, kiedy będzie drożała woda. Udaje się nie doprowadzać do podwyżek na energetyce cieplnej – mówił w trakcie konferencji burmistrz Marcin Marzec.
 
Sandomierz jest wyjątkiem w temacie opłat za ciepło? Wszystko na to wskazuje, ponieważ większość Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej w kraju zapowiada wzrost taryfy w granicach 8 procent.
 
Niższe taryfy za energię cieplną w Sandomierzu zostaną ogłoszone w grudniu.
 
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe