GOŚĆ TYGODNIA: Paweł Wierzbicki: Obostrzenia sanitarne ograniczają uprawianie sportu osobom indywidualnym

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

O to jak być aktywnym fizycznie podczas pandemii zapytaliśmy dziś w programie Gość Tygodnia dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu Pawła Wierzbickiego.

W związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd funkcjonowanie miejsc takich jak siłownie, kluby fitness i baseny jest nie jest możliwe. Dlatego w programie Katarzyna Kaszluga zapytała jak wygląda sytuacja takich miejsc z perspektywy sandomierskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 


Dyrektor odpowiedział również na pytanie czy MOSiR w Sandomierzu wyjdzie z inicjatywą usług do klientów indywidualnych, którzy w trakcie epidemii mają utrudniony dostęp do miejsc sportowej rekreacji. 


Z jakimi pytaniami zmierzył się jeszcze Paweł Wierzbicki w programie? Zachęcamy do obejrzenia.  

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe