Radni Sandomierza jednak nie zaapelują o poszanowanie praw kobiet? Z niewiadomych przyczyn odwołali nadzwyczajną sesję i swój apel

  • 13.11.2020, 16:22 (aktualizacja 13.11.2020, 16:42)
  • Telewizja Sandomierz | [email protected]
Radni Sandomierza jednak nie zaapelują o poszanowanie praw kobiet? Z niewiadomych przyczyn odwołali nadzwyczajną sesję i swój apel Fot. Telewizja Sandomierz Sesja Rady Miasta Sandomierza.

Podziel się:

Oceń:

Tuż po godzinie 16:00 na nasze redakcyjne adresy mailowe wpłynęła wiadomość od rzecznika sandomierskiego magistratu. Jak pisze Michał Mendak, grupa radnych Sandomierza, którzy wczoraj zawnioskowali o zwołanie nadzwyczajnej sesji i poparcie apelu o poszanowanie praw kobiet, dziś wycofali swój wniosek. O planowanym na poniedziałek posiedzeniu, w tym właśnie temacie pisaliśmy już dziś w serwisie Telewizji Sandomierz.

W mailu od rzecznika, jak i w załączonym - oficjalnym wniosku o odwołanie sesji, kierowanym do przewodniczącego nie znaleźliśmy żadnego uzasadnienia, dlaczego z dnia na dzień tak radykalnie zmienia się decyzja tej samej grupy radnych. Pozostaje zatem pytanie, co poprzedni wniosek miał na celu? 

Całość wniosku do Przewodniczącego Wojciecha Czerwca publikujemy poniżej: 

 

Telewizja Sandomierz | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe