Izba przyjęć planowych sandomierskiego szpitala w nowym miejscu. Jest parking i wyremontowana droga

  • 16.11.2020, 10:07 (aktualizacja 16.11.2020, 10:19)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Izba przyjęć planowych sandomierskiego szpitala w nowym miejscu. Jest parking i wyremontowana droga Fot. Michal Leszczyński Nowa lokalizacji izby przyjęć planowych

Podziel się:

Oceń:

Lokalizacja nowej izby przyjęć planowych to budynek pawilonu specjalistycznego, wejście przy budynku stacji dializ (w tyle kompleksu szpitalnego) - informują władze szpitala.

Nie tak dawno władze powiatu sandomierskiego informowały o zakończeniu drogi dojazdowej i parkingu przy stacji dializ. Miało to związek z uruchomieniem nowej izby przyjęć planowych po to, by pacjenci przyjmowani do szpitala, nie mieszali się z pacjentami Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

- Prosimy o terminowe zgłaszanie się chorych celem przyjęcia do szpitala - apeluje Marek Kos, dyrektor Specjalistycznego Szpitala Ducha Świętego w Sandomierzu. - Każdy planowo przyjmowany chory będzie miał wykonany test antygenowy na SARS-CoV-2. Przyjęcia na oddział ginekologiczno - położniczy, oddział dziecięcy i oddział nefrologii dziecięcej według dotychczasowych zasad i w dotychczasowej lokalizacji.

Czytaj więcej: >>> Izba przyjęć planowych sandomierskiego szpitala w nowym miejscu. Wyremontują drogę dojazdową

Michał Leszczyński | [email protected]

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe