Szpital w Sandomierzu może liczyć na samorządowców z gminy Gorzyce

Szpital w Sandomierzu może liczyć na samorządowców z gminy Gorzyce Fot. www.sandomierztv.pl

Podziel się:

Oceń:

Wsparcie dla sandomierskiego szpitala oferuje gmina Gorzyce. Do lecznicy trafią niezbędne akcesoria o wartości 10 tysięcy złotych.
O tym, że gmina Gorzyce chce zakupić kombinezony ochronne, które szczególnie teraz stanowią towar deficytowy poinformował starosta sandomierski, Marcin Piwnik.
 
- Otrzymałem w dniu dzisiejszym bardzo miły telefon od kolegi samorządowca Leszka Surdy, wójta gminy Gorzyce, który zadeklarował wsparcie dla naszego szpitala w kwocie 10 tysięcy złotych. Za te środki gmina zakupi kombinezony ochronne, których zużycie jest teraz olbrzymie – wyjaśnia starosta.
 
- W ten sposób samorząd gminy Gorzyce chce podziękować personelowi naszego szpitala za bardzo dobrze funkcjonujący punkt pobrań na obecność COVID-19 oraz opiekę nad mieszkańcami gminy, którzy leczyli i leczą się w Naszej lecznicy – dodaje Marcin Piwnik.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe