SANDOMIERZ: Zakażony koronawirusem biskup Krzysztof Nitkiewicz trafił do szpitala

  • 18.11.2020, 12:14 (aktualizacja 18.11.2020, 12:33)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
SANDOMIERZ: Zakażony koronawirusem biskup Krzysztof Nitkiewicz trafił do szpitala bp Krzysztof Nitkiewicz Biskup Ordynariusz Diecezji Sandomierskiej Krzysztof Nitkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Kilka dni wcześniej informowaliśmy o pozytywnym wyniku testu, który zakażenie koronawirusem potwierdził u biskupa sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza. Pomimo tego, że początkowo biskup czuł się dobrze, to niestety we wtorek stan zdrowia ordynariusza diecezji pogorszył się. Biskup wczoraj trafił na oddział buforowy Specjalistycznego Szpitala Ducha Świętego w Sandomierzu.
O tym, że biskup Krzysztof Nitkiewicz jest zakażony koronawirusem sandomierska kuria poinformowała w sobotę, 14 listopada. Początkowo hierarcha czuł się dobrze, a chorobę COVID-19 przechodzi w sposób łagodny i czuł się dobrze. Niestety dotarły do nas niepokojące informacje o tym, że wczoraj stan zdrowia biskupa uległ pogorszeniu. Obecnie biskup przebywa w sandomierskim szpitalu na oddziale buforowym przeznaczonym dla pacjentów zakażonych koronawirusem potrzebujących hospitalizacji.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe