Działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w czasie pandemii. Sprawdź jak działają punkty w powiecie sandomierskim

  • 18.11.2020, 13:06 (aktualizacja 18.11.2020, 16:43)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w czasie pandemii. Sprawdź jak działają punkty w powiecie sandomierskim Fot. Telewizja Sandomierz Jeden z takich punktów działa w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu.

Podziel się:

Oceń:

Już kolejny rok z rzędu mieszkańcy powiatu sandomierskiego mogą korzystać z darmowych porad prawnych. Od 2019 roku na terenie powiatu sandomierskiego jest do dyspozycji mieszkańców cztery takie Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej.

Z nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego można skorzystać w sandomierskim Starostwie. Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej, mieści się na parterze urzędu w pokoju nr 3. Dodatkowo oprócz punku w Starostwie Powiatowym dla mieszkańców zostały utworzone również punkty terenowe w Zawichoście i Klimontowie. 

Jak poinformowało sandomierskie Starostwo Powiatowe w czasie epidemii koronawirusa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego udzielają porad, jednak zmienił się tryb ich udzielania. O ile wcześniej porady prawne mogły być udzielane w formie bezpośredniego spotkania w danym punkcie, tak teraz osoba zainteresowana poradą musi do danego punktu zadzwonić.

Warto zajrzeć również po szczegóły na strony internetowe: http://bip.powiat.sandomierz.pl i http://www.powiat.sandomierz.pl

 

 

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe