Nie będzie koncertu Michała Wiśniewskiego w Sandomierzu. Fani muszą zaczekać do marca

Nie będzie koncertu Michała Wiśniewskiego w Sandomierzu. Fani muszą zaczekać do marca Fot. Michał Wiśniewski / Facebook.com Michał Wiśniewski podczas koncertu we Wrocławiu.

Podziel się:

Oceń:

Michał Wiśniewski znany z zespołu Ich Troje zapowiedział swój koncert akustyczny w Sandomierzu jakiś czas temu. Wydarzenie miało odbyć się w grudniu 2020 roku w sali Domu Katolickiego przy ulicy Mariackiej. Bilety na wydarzenie zainteresowani mogli kupować przez strony internetowe.

Dziś jednak na swoim facebookowym profilu Michał Wiśniewski napisał że planowany na grudzień koncert w Sandomierzu nie odbędzie się. Jak można się domyśleć, wszystko to z powodu pandemii i obostrzeń wprowadzanych przez rząd. Choć aktualne obostrzenia obowiązują do 29 listopada, to nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać w grudniu. 

Wokalista zapowiedział jednak, że nie odwołuje koncertu całkiem. Organizatorzy zmienili datę wydarzenia na 21 marca 2021 roku, a jak oznajmił Wiśniewski, wszystkie bilety już zakupione na odwołane wydarzenie, będą w pełni ważne na marcowy koncert. 

Rezerwacje i kupno biletu na akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego dostępne jest na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/53196/Sandomierz/Micha%C5%82+Wi%C5%9Bniewski+Akustycznie+I/

Piotr Andryka | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe