×

Uzdolnieni i odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej sandomierzanie zostali docenieni

  • 08.12.2018, 12:54
  • Katarzyna Kaszluga
Uzdolnieni i odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej sandomierzanie zostali docenieni Fot. Urząd Miejski w Sandomierzu Uzdolnieni i odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej sandomierzanie zostali docenieni. Podczas ostatniej sesji odebrali życzenia i gratulacje.
Podziel się:
Oceń:
Podczas ostatniej sesji odebrali życzenia i gratulacje.

Przed rozpoczęciem piątkowego spotkania radnych w Ratuszu Miejskim odbyło się uroczyste podziękowanie i spotkanie z tancerzami i sportowcami reprezentującymi Sandomierz na konkursach międzynarodowych. Gratulacje dla Mistrzyni Świata Women’s Wellness Fitness up to 163 cm, Dagmary Dominiczak za wybitne osiągnięcia sportowe przekazali burmistrz Sandomierza, Marcin Marzec oraz Wojciech Czerwiec przewodniczący Rady Miasta Sandomierza. 

NSG GROUP
NSG GROUP
NSG GROUP

Składamy na Państwa ręce serdeczne podziękowania za wybitne osiągnięcia sportowe i taneczne. Gratulujemy wielkiej charyzmy  i ogromnej motywacji, dzięki której osiągacie Państwo znakomite wyniki na kolejnych zawodach o randze międzynarodowej. Prosimy o przyjęcie życzeń kolejnych, znakomitych dokonań, które zaowocują najwyższymi stopniami podium. Dziękujemy za piękne reprezentowanie Sandomierza oraz jego promocję - mówił  Marcin Marzec burmistrz Sandomierza w imieniu swoim oraz przewodniczącego Rady Miasta.


Światowa Mistrzyni Women’s Wellness Fitness przyznaje, że poprzez swoją reprezentację Sandomierza może pokazać, że oprócz zabytków i popularnego serialu dobrze rozwija się także sport. 


- Cieszę się, że mogę godnie reprezentować nasz Sandomierz - mówiła Dagmara Dominiczak. - Pokazywać, że oprócz pięknych zakątków i popularnego Ojca Mateusza mamy też sportowców. 


Z rąk gospodarza miasta i przewodniczącego gratulacje i życzenia pomyślności otrzymali również: Anna Krasoń uczennica klasy VIII b Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Świata IDO WORLD DANCE CHAMPIONSHIPS w Białobrzegach (Dyscyplina: Special Couple Dance, Kategoria taneczna: Formations, Kategoria wiekowa: Juniors), Marta Kołacz uczennicy klasy VIII a Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Świata IDO WORLD DANCE CHAMPIONSHIPS w Białobrzegach (Dyscyplina: Special Couple Dance, Kategoria taneczna: Formations, Kategoria wiekowa: Juniors), Kamil Kaczmarski uczeń klasy II f I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Świata IDO WORLD DANCE CHAMPIONSHIPS w Białobrzegach (Dyscyplina: Special Couple Dance, Kategoria taneczna: Formations, Kategoria wiekowa: Adults). 

Katarzyna Kaszluga

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe