Już dziś koncert "Cztery pory roku, czyli krótka historia o miłości" w sandomierskim Domu Katolickim

  • 14.12.2018, 10:42 (aktualizacja 14.12.2018, 10:47)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Już dziś koncert "Cztery pory roku, czyli krótka historia o miłości" w sandomierskim Domu Katolickim Fot. Plakat wydarzenia

Podziel się:

Oceń:

Już dziś o godzinie 17:00 na deskach Domu Katolickiego odbędzie się koncert charytatywny dla Julii pt. „Cztery pory roku, czyli krótka historia o miłości” będący ostatnim etapem projektu realizowanego przez działające przy Szkole Podstawowej nr 4  stowarzyszenie „Czwórka na szóstkę” w ramach konkursu grantowego „Działaj lokalnie 2018”. W koncercie wezmą udział uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu, nauczyciele emeryci oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7. Opiekę artystyczną nad koncertem sprawują nauczycielki szkoły pani Ewa Skrzypek i pani Małgorzata Górecka, a z ramienia przedszkola pani Renata Przyłucka.

W ramach projektu od października do końca listopada bieżącego roku odbył się cykl warszatów artystycznych i rękodzielnicznych, podczas których uczestnicy dekorowali anioły, malowali akwarelowe obrazy oraz tworzyli czekoladowniki i broszki ozdobione kwiatami z foamiranu. Wszystkie wykonane prace zostaną zaprezentowane podczas towarzyszącego koncertowi kiermaszu, gdzie będzie je można nabyć za dowolną kwotę. Na kiermaszu wystawimy również pluszowe misie, uszyte przez uczniów, rodziców i nauczycieli „Czwórki”, którzy w ten sposób postanowili włączyć się do akcji charytatywnej dla uczennicy naszej szkoły. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka do puszek dostarczonych przez fundację „Mam serce”, przekażemy tam również cały dochód z kiermaszu.     

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe