Na zdrowie dla Adama! - Koncert w Zamku Królewskim już w piątek

  • 02.01.2019, 13:07
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Na zdrowie dla Adama! - Koncert w Zamku Królewskim już w piątek Plakat wydarzenia Muzeum Okręgowe w Sandomierzu wraz z chórem SAN-DO-MIR zapraszają na koncert

Podziel się:

Oceń:

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu serdecznie zaprasza, już w piątek, 4 stycznia na KONCERT, podczas którego będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz Adam Bidasa, którego czeka zabieg termoablacji wątroby.

Adam Bidas prowadzi Jednostkę Strzelecką 2018 w Sandomierzu imienia 2 Pułku Piechoty Legionów AK.- 25 Strzelców. Laureat plebiscytu Człowiek Roku 2017 w powiecie sandomierskim w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Został także odznaczony medalem Pro Patria przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Adam Bidas także zawiązał grupę rekonstrukcyjną i Współpracuje głównie z młodzieżą w wieku szkolnym. Głównym zadaniem jest praca patriotyczna z ludźmi młodymi oraz troska o ich przygotowanie do spraw wojskowości. Z kolei Grupa Rekonstrukcji Historycznej “Niezłomni 1939 – 1963″ zrzesza osoby od 25 do 67 lat. To dorośli pasjonaci interesujący się historią.
Można zobaczyć ich na zielonym skwerze przed Bramą Opatowską w Sandomierzu w sezonie turystycznym, kiedy prezentują i przygotowują rekonstrukcję obozu partyzanckiego. 

Wszyscy chętni, którzy chcą pomóc w zbiórce, mają możliwość wpłacania datków także bezpośrednio na konto bankowe:

Konto: Adam Bidas
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
82 9429 0004 3001 0006 0916 0001
z dopiskiem " Termoablacja".

 

SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe