Powiat Sandomierski ma nowego sekretarza. Znaczącą funkcję objął Andrzej Swajda

  • 03.01.2019, 14:44 (aktualizacja 03.01.2019, 15:04)
  • Katarzyna Kaszluga
Powiat Sandomierski ma nowego sekretarza. Znaczącą funkcję objął Andrzej Swajda Fot. archiwum Starosta sandomierski, Marcin Piwnik oficjalnie mianuje Andrzeja Swajdę na nowego sekretarza Powiatu Sandomierskiego.

Podziel się:

Oceń:

Od 2 stycznia funkcję sekretarza Powiatu Sandomierskiego zaczął pełnić Andrzej Swajda. Na stanowisku zastąpił dotychczasowego sekretarza Pawła Niedźwiedzia, który sprawuje stanowisko wiceburmistrza Sandomierza.

Andrzej Swajda posiada długoletnie doświadczenie jako samorządowiec. W ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego Województwa Świętokrzyskiego. W swojej karierze był również zastępcą wójta gminy Łoniów oraz radnym powiatu sandomierskiego. Funkcja sekretarza również nie jest mu obca, ponieważ sprawował ją już wcześniej w gminie Łoniów. 

Nowy sekretarz jest również członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Sulisławicach. Ma wykształcenie wyższe pedagogiczne, ukończył studia podyplomowe na kierunkach: informatyka, zarządzanie oświatą, samorząd i administracja. 

Podczas wręczenia umowy starosta sandomierski Marcin Piwnik, życzył wielu sukcesów, spełnienia wspólnych założeń oraz planów i działalności, która przyczyni się do dalszego rozwoju Powiatu Sandomierskiego.  

 

Katarzyna Kaszluga

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe