Sportowa rywalizacja w turnieju halowej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych

  • 11.01.2019, 19:30 (aktualizacja 11.01.2019, 19:33)
  • SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ
Sportowa rywalizacja w turnieju halowej piłki nożnej szkół ponadgimnazjalnych
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Osiem drużyn stanęło do sportowej rywalizacji w ramach organizowanego Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Chłopców. Sportowe wydarzenie swoim patronatem objął Starosta Sandomierski. Organizatorem turnieju był sandomierski Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych.
Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu spotkały się drużyny ze szkół średnich z terenu powiatu sandomierskiego. Rozgrywki drużynowe trwały od samego rana do późnego popołudnia. Zawodnicy mimo wielogodzinnych zmagań dzielnie walczyli o każdy cenny gol. Po podsumowaniu wszystkich zdobytych punktów organizatorzy wraz z zaproszonymi gośćmi wręczyli nagrody najlepszym.
 
Na pierwszym miejscu na podium uplasował się ZS Technicznych i Ogólnokształcących z Sandomierza, czyli tak zwana „Budowlanka”. Kolejne miejsca zajęte zostały przez I LO w Sandomierzu oraz sandomierski Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich.
 
Zawodników w zaciętej rywalizacji dopingowali nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy oraz uczniowie poszczególnych szkół
SandomierzTV.pl - TELEWIZJA SANDOMIERZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV - SandomierzTV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe